Termelői napok Hévízen

Projekt címe: VP6-19.2.1.-42-9-21 kódszámú felhívás "Válaszd a hazait!" - rendezvénysorozat a helyi termékek népszerûsítéséért keretében Termelői napok Hévízen

Kedvezményezett neve: Hévíz Város Önkormányzata

Kedvezményezett címe: 8380 Hévíz Kossuth Lajos utca 1.

Ügyfél-azonosító: 1005212499

A projekt leírása:

A rendezvényünk célja a Zalai értékek népszerűsítése, a helyi termelők bemutatkozása, zalai termelésből származó élelmiszerek, termékek bemutatása, kóstoltatása és vására.

A rendezvény ideje alatt kiállítók sokasága a portékáit kínálja, köztük a zalai kézművesség remekeit, őstermelők által, házilag előállított ínyencségeket.

Olyan minőségi termékekkel foglakozó árusokat hívunk meg, amelyek portékáikkal ténylegesen a zalai térséghez kapcsolódnak.

A gyerekek ügyességi játékokon vehetnek részt, bekapcsolódhatnak az ingyenes foglalkozásokba, és számos egyéb szórakoztató játék várja őket.

Programok:

Adventi időszak programjai:

2023. 12. 2-3. (szombat-vasárnap) – A Mézes

2023. 12. 9-10.(szombat-vasárnap) A Hagyományos

December 16-17.(szombat-vasárnap) Az Egészséges

Mese Kuckó: Bea mesék

December 23. (szombat) Az Ünnepi

2023. december 30-án szombaton:

A zalai terméket népszerűsítő program a piacon

2023. december 31-én vasárnap:

Szilveszter megvalósítása (termelői szemmel)

Támogatás összege: 8 000 000 Ft vissza nem térítendő támogatás.

Támogatás mértéke: 100 %

A Projekt fizikai befejezésének tervezett napja: 2023.12. 31