Karbantartások miatt forgalomváltozás

Tisztelt hévízi Lakosok!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy Hévíz Város Önkormányzat GAMESZ megbízásából a Hévíz, Bartók Béla utca 11. számú ingatlan, továbbá a Zrínyi utca és Bartók Béla utca kereszteződésében lévő vízelnyelő rácsok cseréje miatt az érintett területeken, 2021. szeptember 20. – 27. napjáig karbantartási munkálatokat fognak folyni.

A munkavégzéssel érintett területek a munkálatok időtartamára, a munkavégzésből eredően, a forgalom elől lezárásra kerülnek.

Kérjük, hogy a munkálatok ideje alatt körültekintően közlekedjenek a munkaterület térségében, mivel a forgalom lassulásra lehet számítani.

A közlekedési nehézségek és az egyéb, felújítással járó kellemetlenségek miatt szíves megértésüket kérjük és türelmüket előre is köszönjük!

Hévíz, 2021. szeptember 20.

Hévízi Polgármesteri Hivatal