Változások a fogorvosi ellátásban

Változás az I. számú fogorvosi körzetben

Tisztelt Lakosság!

2021. augusztus 2. napjától a Hévíz I. sz. fogászati körzetben megkezdi tevékenységét Dr. Horváth Mariann Rita fogszakorvos.

Rendelési helyszínek, időpontok és elérhetőség: időpont egyeztetés: 0683501715, 0683343445

• Hétfő: 8-14 óra között iskolafogászat Hévíz, József A. u. 2.
  • Kedd: 8-12 óra között Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz, Schulhof Vilmos sétány 1., valamint 12-16 óra között Hévíz, József A. u. 2.
  • Szerda: 8-12 óra között Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz, Schulhof Vilmos sétány 1., valamint 12-16 óra között Hévíz, József A. u. 2.
  • Csütörtök: : 12-18 óra között iskolafogászat Hévíz, József A. u. 2.
  • Péntek: 8-12 óra között Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz, Schulhof Vilmos sétány 1.

A fentiektől eltérően 2021. augusztus 2-4. között a teljes rendelés a Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz, Schulhof Vilmos sétány 1. rendelőben lesz!

2021. augusztus 5-31. között a Hévíz II. sz. fogászati körzetben Dr. Jobbágy Mariann szabadságát tölti, helyettesítését a Hévíz I. sz. körzetben Dr. Horváth Mariann látja el a fentiek szerint!

Felhívjuk a lakosság figyelmét a Nemzeti Népegészségügyi Központ által kiadott rendelkezés szerint a fogászati ellátás igénybevételének jelenleg az alábbi feltételei vannak érvényben visszavonásig:

• alapellátás (nem sürgősségi ellátás) igénybe vételéhez VÉDETTSÉGI IGAZOLVÁNY szükséges, ennek hiányában 48 óránál nem régebbi negatív PCR teszt ÉS aznap elvégzett negatív antigén gyorsteszt felmutatása, melynek költsége a beteget terheli
  • a szakorvosi vélemény szerint nem oltható személyek, valamint a 0-16 éves korúak esetében a tesztek háziorvoson keresztül történő igénybe vétele térítésmentes
  • mindezek alól kivételt képeznek az akut, sürgősségi, életmentő beavatkozások.

Kérjük, felkeresést megelőzően minden esetben konzultáljanak fogorvosukkal telefonon!

Hévíz Város Önkormányzata