Új programok Hévízen
A Hévíz Turizmus Marketing Egyesület és a Festetics György Mûvelődési Központ közösen két új programot szervez Hévízen. A Zenés Vasárnapokon színvonalas utcazene várja az érdeklődőket, októbertől pedig - amíg az időjárás engedi – hetente váltakozva csütörtökön vagy szombaton történelmi városnéző sétára invitálják a vendégeket.

Szeptember 23-án volt Hévízen az első Zenés Vasárnap. A szervezők szándéka szerint minden héten más és más zenekar szórakoztatja majd a közönséget. A rendezvénynek 15 órától a Sétáló utca, rossz időben pedig a Galéria átriuma ad helyet.
A „Boldog Békeidők” Hévízére kirándulhatnak mindazok, akik a Tourinform Irodától indulnak arra az új városnéző sétára, melynek egyik állomása a Muzeális Gyûjtemény. Itt a résztvevőket egy pohár borral vendégelik meg. A díjmentes program csütörtökönként 15 órakor, szombatonként 14 órakor kezdődik.

(Forrás: HÉVÍZI TV)