Hírek, aktualitások
Az orvosi rendelő akadálymentesítése
A hévízi orvosi rendelő épületében és udvarán 2008. november 17- től 2009 májusáig az akadálymentesítést megvalósító átépítés zajlik. A beruházás Hévíz Város Önkormányzatának saját forrásából és az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap pályázat útján nyert társfinanszírozásával készül.
Az átalakítás alatt a rendelés folyamatos. Az épületbe liftet szerelnek, a WC-ket, mosdókat teljesen átalakítják. A folyosókon és a lépcsőházban a jobb közlekedést és tájékozódást segítő eszközöket szerelnek fel. A rendelő udvarán akadálymentes parkolót, és egy új, kerekes székkel is megközelíthető bejáratot alakítanak ki.
Kérem, a sikeres megvalósítás érdekében az esetleges kellemetlenségeket megértéssel és türelemmel szíveskedjenek fogadni.
Vértes Árpád
polgármester
(Forrás: HÉVÍZI TV)
2008-11-18
