Iron Bike 2020 - hévízi rajt

Hévízről indult embert próbáló, egyedi kerékpáros vállalkozására Zsiga Csaba.

A sportember az Iron Bike 2020 kerékpáros teljesítménnyel kívánja felhívni a figyelmet hazánk turisztikai értékeire, ugyanakkor nemes küldetést is vállal, hiszen a daganatos gyermekek számára szeretne támogatást gyûjteni orvosi készülék vásárlására. A sportembert Papp Gábor, Hévíz város polgármestere köszöntötte, valamint a Teker Egyesület elnöke, Karádi Szabolcs és az egyesült alapítója, Jankovics Ferenc fogadta. Zsiga Csaba egy hét alatt 2020 kilométert teker, napi 300 kilométeres távok várnak rá. Útját a hévízi Gelencsér Dental kísérő autója folyamatosan biztosítja, így is gondoskodva a kerékpáros támogatásáról. Zsiga Csaba maga is daganatos problémákkal küzd, hihetetlen kitartása és elszántsága nemcsak sportolók számára lehet példa. Útjáról a Bringazas.hu folyamatosan közvetít.