Ismét a legfontosabbak között a turizmusban

Hévíz és a város polgármestere idén is a turizmus legmeghatározóbb szereplői között!

Jubileumi, 30. Turizmus Évadnyitó Gála Budapest Kongresszusi Központ a Turizmus Kft. szervezésében.

Több mint 1000 szakmabeli ünnepel együtt ezen az estén. A szakma képviselőit elsőként Navracsics Tibor területfejlesztési miniszter köszöntötte. Gál Pál Zoltán, a Turizmus Kft. ügyvezetője mutatta be a közönségnek „A turizmus 50 fontos szereplője címû kiadványt. Az idén már 9. alkalommal megjelenő kötet – csakúgy, mint a korábbi években – a turizmus-vendéglátás ágazat 50 fontos szereplőjét, a turizmus szempontjából 10 sikeres polgármestert és 10 ígéretes fiatal szakembert mutat be. Papp Gábor városunk Hévíz polgármestere ismét – immár 9. alkalommal – bekerült a kiadványba a szakmai zsûri véleménye alapján.

A rendezvényen prezentációt tartott többek között Németh Balázs is az atlétikai világbajnokságról, az eseményt szervező Budapest 2023 Zrt. vezérigazgatója.