Kiválósági központok létrehozása a cél

Lezárult a “KNOWLEDGE WELL” pályázat.

Projektzáró rendezvényét tartották Hévízen az „Általános iskolai kiválósági központok határokon átnyúló fejlesztése” együttmûködésnek. A “KNOWLEDGE WELL” elnevezésû pályázat a horvátországi Kapronca, valamint a pécsi Sztárai Mihály Álalános Iskola, a hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és Hévíz város önkormányzatának összefogásával valósult meg. A program legfőbb célkitûzése öt megfelelően felszerelt és kompetens kiválósági központ létrehozása volt Magyarország-Horvátország határon átnyúló partnerterületén, ezzel megteremtve az általános iskolai minőségi oktatási programok lehetőségét. A pályázat segítségével szakértői feladatok megvalósítására nyílt lehetőség, valamint az Illyés-iskola számára interaktív okos táblákat, laptopok és mozaikos szoftvereket vásárolhattak.