Lomtalanítás indul!

A Hévízen hulladékszállítási szolgáltatást végző ZALAISPA a korábbi kialakult gyakorlatnak megfelelően tavaszi lomtalanítást szervez a város területén.
Az ingatlanoknál felhalmozott limlomot a háztartási hulladékgyûjtő kukák mellé, az út szélére kérjük kihelyezni az alábbi beosztás alapján:
Február 13.
Széchenyi u., Csányi köz, Szent A. u., Templom köz, Árpád u., Kölcsey u., Erzsébet királyné u., Rákóczi F. u., Petőfi S. u., József A. u., Rózsa köz, Kossuth L. u., Honvéd u., Arany J. u., Park u., Sugár u., Sugár köz, Váci M. u., Csokonai u.
Február 20.
Ady E. u., Helikon u., Sport u., Tavirózsa u., Semmelweis u., dr. Korányi u., Vörösmarty M. u., Lótuszvirág u., Római u., ifj. Reischl V. u., Attila u., Jókai M. u., Kodály Z. u., Katona J. u.
Február 27.
Zrínyi M. u., Egregyi u., Nyírfa u., Bartók B. u.
Március 6.
Hunyadi u., Martinovics u., dr. Babocsay u., Vajda Á. u., Mikes K. u., Szabó L. u., Fortuna u.
Március 13.
Móricz Zs. u., Fecske u., Fenyő u., Bem u., Budai Nagy A. u., Tölgyfa u., Effinger K. u., Nagy I. u.
Március 20.
Madách I. u., Veres P. u., Dózsa Gy. u., Kisfaludy u., Akác u., Balassi B. u., Büki u., Madách köz, Berzsenyi D. sétány., Magyar P. u., Gersei-Pethő u.
Ezeken a napokon a hulladékszállító kocsi a kukák mellé kihelyezett limlomot is elszállítja.
A KERTI HULLADÉK, VESZÉLYES HULLADÉK (AKKUMULÁTOR, FESTÉKES DOBOZ, OLAJOS FLAKON, GYÓGYSZER), ÉPÍTÉSI TÖRMELÉK NEM SZÁMÍT LIMLOMNAK!
A város tisztasága érdekében kérjük a lakosságot, hogy csak a megadott napon reggel tegyék ki az elszállítandó limlomot a hulladékgyûjtők mellé!