Megújult a Hévízi Televízió stúdiója

Modern, esztétikus megjelenést kapott a Hévízi Televízió stúdiója, mely a stáb interjúkészítéseinek, hírolvasásainak ad hátteret.

A tetszetős külső Belovári Tamás stúdióvezető-operatőr és Herczeg Henrietta szerkesztő munkáját dicséri. Mindezért a stúdió átadására rendezett ünnepséges Bornemissza Tamás, a Hévízi Televízió Kft. ügyvezető igazgatója mondott köszönetet, egyúttal a kivitelezésben közremûködő GAMESZ munkáját is megköszönve.
A kft. saját forrásból finanszírozta a munkálatokat, s ahogy az ügyvezető fogalmazott: a jövőben technikai felújítást és szolgáltató váltást is terveznek.
Papp Gábor polgármester a televízió városban betöltött aktív szerepét és a munkatársak elhivatottságát méltatta, s a további együttmûködésről biztosította a szerkesztőség tagjait.