Társasházi kéményseprés 2020

Közérdekû közlemény

A Hévízi Polgármesteri Hivatal tájékoztatja Hévíz város Lakosságát, hogy a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központja, mint kéményseprőipari tevékenységet ellátó szervezet által kiadott ütemterv szerint, Hévíz városában a 2020. évi társasházi kéményseprőipari sormunka elvégzésének tervezett ideje 2020. június 01-30. közötti időszakra esik.

A sormunka ütemtervvel és a tevékenység ellátásával kapcsolatos minden további részletes információ a BM Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szervezetének lakossági honlapján:  www.kemenysepres.katasztrofavedelem.hu – weboldalon érhető el.

Hévíz, 2019. december 9.

Hévízi Polgármesteri Hivatal